FURNITURE / Tables / Table 5572657

nr 557 2657

TABLE

Lenght: ()

1 par 1890-tal, längd: 64, djup: 40, höjd: 75

Condition: Normalt bruksslitage

Withdrawn

Monday December 8 2008
at 17:26:52